"Dwójka" Melissa O’Neil

Przywódca statku kosmicznego Raza, zaciekle broni załogi.  Dzięki pozyskaniu sił fizycznych i psychicznych z uzyskanych w procesie bioinżynierii nanitów obecnych w systemie staje się godną rywalką. 

 

O aktorze: 

Dla Melissy O’Neil rok 2015 okazał nieprzerwanym pasmem sukcesów; nakręciła sezon 1 „Dark Matter”, następnie, przed rozpoczęciem prac nad sezonem 2, dzięki sprzyjającym okolicznościom grała gościnnie w „This Life” (CBC) oraz „Rogue” (Direct TV). Współpracowała także z Ubisoft, w celu stworzenia postaci dla jednej  ich ekscytującej nowej gry video (wydanie w marcu 2016). 
Do niedawna grała głównie w teatrze; do ostatnich sztuk wystawianych na Broadwayu z jej udziałem należą „Nędznicy" i „Jesus Christ Superstar”. Jeżeli chodzi o poważniejsze role, które przypadły jej w Kanadzie, należy wspomnieć o „Nędznikach" (Mirvish Productions), „Dirty Dancing" (Mirvish Productions), a także o kanadyjskim festiwalu poświęconym sztukom Szekspira (Stratford Festival of Canada).
O'Neil jest również najmłodszą pierwszą kobietą, która wygrała w kanadyjskim Idolu, dzięki czemu nagrała platynowy singiel, doczekała się złotej płyty i otrzymała nominację do kanadyjskiej nagrody Juno w kategorii najlepszej nowej artystki. 
O'Neil otrzymała nagrodę Dora Mavor Moore Award za najlepszą role kobiecą (musical) jako Eponine w „Nędznikach".