Newsy /

Ostatnie Rekinado: Ząb czasu uderzy 20 sierpnia na kanale SCI FI

W związku z premierą szóstej i zarazem ostatniej odsłony serii, która odbędzie się już 20 sierpnia o 22:00, dzień po premierze amerykańskiej, kanał SCI FI szykuje wielkie święto dla fanów gatunku. Codziennie od 22:00 przez cały tydzień na koneserów najlepszych z najgorszych horrorów science-fiction czekać będą kultowe filmy o morskich potworach.

Zapowiadane jako finałowa część sagi o latających drapieżnikach Ostatnie Rekinado: Ząb czasu przepełnione jest szaloną akcją. Po wydarzeniach z ostatniej części filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w szóstym Rekinado, cofnie się w czasie do momentu, w którym to wszystko się zaczęło i przemierzy kolejne epoki, w których nie zabraknie dinozaurów, Arki Noego czy nazistów…

W finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander. Grani przez nich bohaterowie zmierzą się z krwiożerczym żywiołem po raz ostatni. Czy uda im się zmienić bieg wydarzeń i ocalić świat?

Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi fanów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante. Film zasieje spustoszenie na kanałach SCI FI w ponad 100 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Premiera filmu Ostatnie Rekinado: Ząb czasu rozpocznie tygodniowy cykl pt. Sezon na rekiny.

Zapraszamy na cykl Sezon na rekiny:

  • Ostatnie Rekinado: Ząb czasu – 20 sierpnia o 22:00,
  • Atomowy rekin, Wakacje z rekinami – 21 sierpnia od 22:00,
  • Porażenie rekina, Imprerium rekinów – 22 sierpnia od 22:00,
  • Pięciogłowy rekin atakuje, Planeta rekinów – 23 sierpnia od 22:00
  • Super shark, Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą – 24 sierpnia od 22:00,
  • Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą, Rekinado: Efekt Płetwiarniany – 25 sierpnia od 22:00

***

NBCUniversal International Networks to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal TV, SCI FI, E! Entertainment Television, 13 Ulica, DIVA, Studio Universal, Telemundo, The Style Network, Bravo i Golf Channel, które dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej skierowanej do lokalnych odbiorców na całym świecie. Portfolio w Wielkiej Brytanii zawiera także kanał Movies 24. NBCUniversal News Group to jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych oraz internetowych programów informacyjnych. Na arenie międzynarodowej posiada stacje CNBC i NBC News.

NBCUniversal International Networks jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.


Tags: Rekindao