Newsy /

The Outpost: Premiera nowego serialu fantasy na kanale SCI FI

NBCUniversal International Networks (NBCUIN) ogłosiło zakup serialu The Outpost — nowej, oryginalnej produkcji SCI FI, którego producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent filmu Stargate z 1994 r. oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota. 10 godzinnych odcinków pojawi się na kanale SCI FI w Polsce jeszcze w 2018 roku.

The Outpost to przygodowy serial fantasy opowiadający o losach Talon (w tej roli Jessica Green znana z Roman Empire, Ash vs Evil Dead) — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zniszczona przez gang brutalnych najemników, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy, śledząc zabójców swojej rodziny. W podróży do odległej placówki Talon odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i bronić świata przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

"SCI FI to kanał  w całości poświęcony tematyce science fiction, który jest doskonałym miejscem spotkań dla prawdziwych fanów gatunku. Serial The Outpost pokazuje zaangażowanie SCI FI w tworzenie społeczności spod znaku fantasy, zjawisk paranormalnych i superbohaterów dla fanów z całego świata. Z niecierpliwością czekamy na premierę serialu."

Steve Patscheck, EVP Global Programming, NBCU International Networks

W obsadzie The Outpost pojawi się również Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica), Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Hell on Wheels), Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead), Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles) i Kristian Nairn (Gra o tron, Mythica). 

Poza Devlinem i Glassnerem, za produkcję The Outpost odpowiada zespół Marcusa Roskina i Rachel Olschan-Wilson z wytwórni Electric Entertainment oraz zespół Arrowstorm Entertainment, którym kierują Jason Faller i Kynan Griffin (odpowiedzialni za serię filmów Mythica) oraz Jennifer Griffin z tej samej firmy. Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller. 

Czekacie na serial The Outpost? Powiedzcie nam w komentarzach.


Tags: Stargate   Gwiezdne wrota   The Outpost