Extra

Wielka majówka z przygodą.

Już od 30 kwietnia kanał SCI FI zaprosi widzów w filmową podróż przez różne gatunki i style: od filmów przygodowych i fantasy, przez kino familijne z dreszczykiem, aż po horrory pełne groźnych potworów i duchów.

W pierwszych dniach miesiąca w ramach cyklu filmowego Wspaniała majówkowa przygoda SCI FI zaprezentuje takie filmowe hity jak Król Skorpion (30 kwietnia o 18:20) King Kong (1 maja o 18:20), i Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (2 maja o 18:00) oraz Asystent Wampira (3 maja o 18:20).

Cykl kontynuują produkcje, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom kina grozy - 3 maja na antenie kanału pojawią się dwa filmy na podstawie popularnych książek autorstwa L.R. Stine’a. Głównym bohaterem Nocy duchów (20:20) jest Max Doyle, który pomaga duchom nawiedzającym jego dom, pokonać upiora o niecnych zamiarach. Z kolei w Nocy duchów: poznaj moją upiorną dziewczynę (godzina 16:00), Max zakochuje się w Cammie, koleżance z liceum. Niestety za przyczyną złośliwego duszka ich związek napotyka na przeszkody. 

Zwieńczeniem wydarzenia będzie familijny film przygodowy Mali żołnierze (4 maja o 17:55), w którym zabawkowe figurki zostają wyposażone w nowoczesne mikroprocesory, opracowane na potrzeby wojska. Żołnierzyki ożywają i postanawiają stanąć do walki, a główny bohater Alan Abernathy (w tej roli Gregory Smith) zrobi wszystko, aby zapobiec wojnie i ocalić Christy (Kirsten Dunst), dziewczynę swoich marzeń.

Cykl Wspaniała majówkowa przygoda na antenie SCI FI już od poniedziałku 30 kwietnia do niedzieli 6 maja, od 16:00.